KONST / Litografier / Färglitografi 13656289
nr 1365 6289
Maria Hillfon
(f. 1945), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 32/380, blomsterstilleben. Motivet: 37x30cm
Maria Hillfon, svensk målare, grafiker och textilkonstnär född 1945.
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 7 december 2020
kl 20:33:15
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
Maria Hillfon
Läs mer om Maria Hillfon